تبلیغات

تخته شاسی یا تابلو بوم

۰
برای درج تصاویر می توانید از درج تصاویر روی تخته شاسی و چاپ تخته شاسی بهره برید. شما همچنین می توانید اقدام به خرید تابلو بوم و فوم برد نیز نمایید.

برای اینکه بدانید کدام نوع از فوم برد را برای چاپ عکس انتخاب کنید، بایستی تفاوت های بین این دو را بدانید. در نوع فوم بردهای چسبدار ابعاد و سایز های نظیر ۵۰*۷۰ و ۱۰۰*۷۰ و ۹۰*۱۲۰ و... قابل استفاده است و تصویر چاپی با الصاق به فوم برد آماده نمایش در معرض دید همگان می شود. ولی در نوع بدون چسب فوم برد با استفاده از فناوری های چاپ دیجیتال تصویر بر روی فوم برد به طور مستقیم درج می شود. در نوع چاپ دیجیتال برای فوم برد می توان تصاویر را به دلخواه انتخاب نموده و نیاز به پلیت های چاپی که برای فوم بردهای چسبدار لازم است، حذف شده است. انتخاب نوع درج تصاویر را بهتر است با مشورت واحد چاپی و در نظر گرفتن تعداد و مورد استفاده فوم برد انجام دهید.

قیمت چاپ عکس روی فوم برد

در روند چاپی برای فوم برد می توان خدمات تکمیلی را انجام داد، به عنوان مثال می توان از لمینت کردن تصاویر بهره برد. در فرایند لمینت کردن با استفاده و درج یک لایه روی فوم برد می توان زیبایی اثر چاپی را افزایش داد و یا آن که به این روش مقاومت و عمر چاپ را افزایش داد. کیفیت چاپ روی فوم برد بسته به توان و تجهیزات واحد چاپی دارد. بایستی فوم برد با رزولیشن چاپی مناسب برای مخاطبان فراهم شود، تا افراد در دید از نزدیک از آن لذت ببرند. آذین هنر برای درج تصاویر بر روی فوم برد از تجهیزات روز بهره گرفته که هم زیبایی و هم کیفیت بالای چاپی را برای فوم برد فراهم می نماید. رعایت موارد فوق در قیمت نهایی تاثیر فروانی دارد.قاب فنری
+ نوشته شده توسط Hassanh40 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

خدمات چاپی را در آذین هنر تجربه نمایید.

۰
خدمات چاپی را در آذین هنر تجربه نمایید.

چاپ رول آپ با اکوسالونت

پیشرفت صنعت چاپی باعث بالاتر رفتن کیفیت چاپی شده است. دستگاه اکوسالونت یکی از تجهیزات مناسب در این زمینه بوده که رزولیشن چاپی بالا را فراهم می کند. از آنجایی که چاپ رول آپ برای دید از نزدیک بسیار مناسب است، لذا زیبایی و کیفیت آن بسیار مهم است. بکار بردن چاپ اکوسالونت می تواند زیبایی اثر چاپی را به مراتب بالاتر برد و در تخمین قیمت نهایی نیز تغییراتی ایجاد نماید.


رول آپ نمایشگاهی

پاپ آپ نمایشگاهی

چاپ استیکر آنلاین

  

رول آپ یکی از محبوب ترین سازه های نمایشگاهی و تبلیغاتی است. رول آپ قابل جمع و رول شدن و باز شدن راحت و آسوده است. این سازه چاپ را درونش جمع و براحتی می توان در زمان دیگر باز کرد. در تعیین چاپ موفق برای رول آپ عواملی تاثیرگذار هستند که یکی از این عوامل کیفیت دستگاه چاپی است. اگر قدرت رزولیشن چاپ بدست آمده با دستگاه چاپ رول اپ بالاتر باش آن دستگاه برای چاپ رول آپ بهتر است. چاپ رول آپ بایستی با کیفیت انجام شود تا اثر بخشی مناسبی در مخاطبان داشته باشد. همچنین سرعت تهیه و چاپ که درخواست مشتریان است نیز در قیمت نهایی چاپ رول آپ تاثیرگذار است. چاپ رول آپ فوری شرایط خاص خود را دارد.

قیمت استند رول آپ

استند رول آپ از سازه های مرسوم نمایشگاهی است که در مکان های پر رفت و آمد قابل نصب و جلوه نمایی است. این نوع استند قابل استفاده برای تبلیغات عام محسوب می شود. از لحاظ قیمتی استند رول آپ مقرون به صرفه است. چاپ مورد استفاده را می توان برای تعداد پی در پی تعویض کرد که این امر در مقرون به صرفه شدن استفاده از استند رول آپ بسیار تاثیرگذار است. نقطه قوت چاپ رول آپ جلوه نمایی و قدرت جذب مخاطبان است که این امر در موفقیت رول آپ در امر تبلیغات بسیار موثر و تاثیرگذار است. متریال مورد استفاده برای چاپ دارای کیفیت بالا است که این امر ماندگاری و طول عمر چاپ را بالا می برد که این امر نیز در مقرون به صرفه شدن چاپ رول اپ بسیار تاثیرگذار است.

چاپ استیکر شیشه ای

قیمت چاپ مش

چاپ فوم برد

چاپ استند

 

برای چاپ عکس روی تابلو بوم از دستگاه فلت بد یووی استفاده می شود. تصاویر زیبا را می توان روی بوم درج نمود. حال آن که می توان از انواع چند تکه تابلو بوم استفاده کرد و تصویر و نمای کلی را در چند قسمت در کنار هم فراهم نمود. امکان درج تصاویر رنگی بر روی بوم به واسطه وجود ۸ رنگ قابل دستیابی است. با بکار بردن دستگاه چاپی مناسب امکان دستیابی به رزولیشن چاپی بالا وجود دارد.

چاپ عکس روی بوم نقاشی

توجه داشته باشید تصاویر بکار برده شده در تابلو بوم می تواند تصاویری مختلف متناسب با دکوراسیون داخلی شما باشد. تصاویر منظره ها و یا تصویر های اسپرت و ورزشی گرفته تا تصاویر فرهنگی و هنری در تابلو بوم قابل استفاده است. نکته جالب توجه در آن این است می توانید تصاویر عزیزانتان را در تابلو بوم استفاده کرده و با نصب در مکان های مختلف از آن لذت ببرید.

تابلو بوم

پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری گل

قیمت کاغذ دیواری

پوستر دیواری اسپرت

از فاکتورهای مهم در قیمت نهایی، نوع جنس و متریال مصرفی برای چاپ است. برندهای مختلفی در بازار وجود دارد که دارای درجه کیفیت مختلفی هستند. برند های کاغذ دیواری خارجی معمولا دارای کیفیت بالاتری نسبت به کاغذ دیواری های ایرانی هستند، البته کیفیت نیز در نوع خارجی به مراتب بالاتر است. استفاده از جنس های خاص نظیر چرم و ... میتواند قیمت متفاوتی را برای پوستر دیواری فراهم آورد. البته بدست آمدن ویژگی های خاص نظیر قابلیت شست و شو برای کاغذ دیواری در متریال خاص را نیز در نظر بگیرید. از این رو انتخاب نوع متریال برای چاپ در قیمت نهایی تاثیر فراوان دارد. از دیگر موارد مهم در قیمت نهایی کاغذ دیواری ها، نوع و نحوه چاپ است. استفاده از فناوری های نوین چاپی میتواند کیفیت بالاتری را برای اثر فراهم آورد.

دکور آذین یکی از معتبر ترین مراکز چاپ کاغذ دیواری، بویژه پوستر دیواری سه بعدی در تهران محسوب می شود که در تعیین قیمت برای خریداران همواره جانب انصاف را در نظر گرفته و با قیمت ارزان اقدام به چاپ پوستر دیواری با کیفیت برای مشتریان می نماید. فراهم کردن امکانات آنلاین برای مخاطبان باعث شده است که بتوانید با صرفه جویی در زمان و هزینه های خود اقدام به انتخاب طرح دلخواه خود از بین هزاران طرح بنمایید. برای ارزان تمام شدن سفارش خود ما به شما استفاده از سفارش آنلاین از طریق وب سایت دکور آذین را پیشنهاد می دهیم.

پوستر دیواری

پوستر دیواری طبیعت

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری سه بعدی

+ نوشته شده توسط Hassanh40 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
نوشته‌های اخیر